Skip to content
🚚 欧盟快递:DHL / UPS | EU Versand: DHL / UPS
🇩🇪 德国满 €49 包邮 | Kostenloser Versand ab 49€ (DE)
🏠 汉堡当天配送上门 | Same-Day Lieferung in Hamburg
📢 豆腐订阅用户:周五/取货 | Abo-Kunden: Fr. Abholung
🚚 欧盟快递:DHL / UPS | EU Versand: DHL / UPS
🇩🇪 德国满 €49 包邮 | Kostenloser Versand ab 49€ (DE)
🏠 汉堡当天配送上门 | Same-Day Lieferung in Hamburg
📢 豆腐订阅用户:周五/取货 | Abo-Kunden: Fr. Abholung

New Arrivals

Original price €4,89 - Original price €4,89
Original price
€4,89
€4,89 - €4,89
Current price €4,89
600.0ml | €0,82 / 100ml

Oyster Sauce 600mL

主妇/Mae Krua
In stock

Original price €4,89 - Original price €4,89
Original price
€4,89
€4,89 - €4,89
Current price €4,89
600.0ml | €0,82 / 100ml
Original price €2,74 - Original price €2,74
Original price
€2,74
€2,74 - €2,74
Current price €2,74
250.0g | €1,10 / 100g

Tempeh 250g

珠江桥牌/Pearl River Bridge
In stock

Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 1614kJ/385.7kcal Fat/Fat/Fett 23.7g - of which Saturates/Saturated Fatty Acids/gesättigte Fettsäuren 0g...

View full details
Original price €2,74 - Original price €2,74
Original price
€2,74
€2,74 - €2,74
Current price €2,74
250.0g | €1,10 / 100g