Skip to content
🚚 欧盟快递:DHL / UPS | EU Versand: DHL / UPS
🇩🇪 德国满 €49 包邮 | Kostenloser Versand ab 49€ (DE)
🏠 汉堡当天配送上门 | Same-Day Lieferung in Hamburg
📢 豆腐订阅用户:周五/取货 | Abo-Kunden: Fr. Abholung
🚚 欧盟快递:DHL / UPS | EU Versand: DHL / UPS
🇩🇪 德国满 €49 包邮 | Kostenloser Versand ab 49€ (DE)
🏠 汉堡当天配送上门 | Same-Day Lieferung in Hamburg
📢 豆腐订阅用户:周五/取货 | Abo-Kunden: Fr. Abholung

Search results for “老干妈”

Products

Original price €3,99 - Original price €3,99
Original price
€3,99
€3,99 - €3,99
Current price €3,99
50.0g | €0,80 / 10g

Premium dry seeweed 50g

自然之源/Nature`s best harvest
Out of stock

Nutrition Facts Table Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 1680kJ/400kcal Fat/Fat/Fett 0g - of which Saturates/Saturated Fatty Acids/gesätti...

View full details
Original price €3,99 - Original price €3,99
Original price
€3,99
€3,99 - €3,99
Current price €3,99
50.0g | €0,80 / 10g
Sold out
Original price €1,49
Original price €1,49 - Original price €1,49
Original price €1,49
Current price €1,29
€1,29 - €1,29
Current price €1,29
100.0g | €0,13 / 10g

Dried Egg Tofu 100g

神丹/ShenDan
Out of stock

Nutrition Facts per 100g Energy (Brennwert): 759kJ/181.32kcal Fat 12.8g - of which Saturates/saturated fatty acids/gesättigte Fettsäuren 5.4g Carbo...

View full details
Original price €1,49
Original price €1,49 - Original price €1,49
Original price €1,49
Current price €1,29
€1,29 - €1,29
Current price €1,29
100.0g | €0,13 / 10g
Sold out
Original price €1,49 - Original price €1,49
Original price
€1,49
€1,49 - €1,49
Current price €1,49
45.0g | €0,33 / 10g

Jiuzhi tangerine peel 45g

佳宝/JiaBao
Out of stock

Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 802kJ/192kcal Fat/Fat/Fett 1g - of which Saturates/Saturated Fatty Acids/gesättigte Fettsäuren 0g Carbo...

View full details
Original price €1,49 - Original price €1,49
Original price
€1,49
€1,49 - €1,49
Current price €1,49
45.0g | €0,33 / 10g
Sold out
Original price €9,96 - Original price €9,96
Original price
€9,96
€9,96 - €9,96
Current price €9,96
420.0g | €2,37 / 100g

Rice Cracker Original 420g

旺旺/Want Want
Out of stock

Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 2070kJ/493kcal Fat 20.3g - of which Saturates/saturated fatty acids/gesättigte Fettsäuren 9g Carbohydra...

View full details
Original price €9,96 - Original price €9,96
Original price
€9,96
€9,96 - €9,96
Current price €9,96
420.0g | €2,37 / 100g
Sold out
Original price €4,69 - Original price €4,69
Original price
€4,69
€4,69 - €4,69
Current price €4,69
100.0g | €0,47 / 10g

Small Black Fungus 100g

永之选/YongZhiXuan
Out of stock

Nutritional value of black fungus: Black fungus contains protein, fat, polysaccharides, and elements such as calcium, phosphorus, and iron...

View full details
Original price €4,69 - Original price €4,69
Original price
€4,69
€4,69 - €4,69
Current price €4,69
100.0g | €0,47 / 10g
Sold out
Original price €2,59 - Original price €2,59
Original price
€2,59
€2,59 - €2,59
Current price €2,59
140.0g | €1,85 / 100g

Wasabi Crispy Peanuts 105g

金龟/Golden Turtle
Out of stock

Wasabi peas are a delicious snack alternative to roasted peanuts, which is why they are popular in bars and sushi restaurants. They are wonderfully...

View full details
Original price €2,59 - Original price €2,59
Original price
€2,59
€2,59 - €2,59
Current price €2,59
140.0g | €1,85 / 100g
Sold out
Original price €4,79 - Original price €4,79
Original price
€4,79
€4,79 - €4,79
Current price €4,79
400.0g | €1,20 / 100g

Chinese Jujube Sweetened 400g

长思/Choillse
Out of stock

Original price €4,79 - Original price €4,79
Original price
€4,79
€4,79 - €4,79
Current price €4,79
400.0g | €1,20 / 100g
Sold out
Original price €3,99 - Original price €3,99
Original price
€3,99
€3,99 - €3,99
Current price €3,99
100.0g | €0,40 / 10g

Selected black fungus 100g

山山得久/ShanShabnDeJiu
Out of stock

Nutritional value of black fungus: Black fungus contains protein, fat, polysaccharide, calcium, phosphorus, iron and other elements, as well ...

View full details
Original price €3,99 - Original price €3,99
Original price
€3,99
€3,99 - €3,99
Current price €3,99
100.0g | €0,40 / 10g
Sold out
Original price €4,99 - Original price €4,99
Original price
€4,99
€4,99 - €4,99
Current price €4,99
500.0g | €1,00 / 100g

Red Peanuts 500g

KBC
Out of stock

The effects and benefits of red-skinned peanuts: Red-skinned peanuts have various health benefits, including replenishing nutrients, nourishing ...

View full details
Original price €4,99 - Original price €4,99
Original price
€4,99
€4,99 - €4,99
Current price €4,99
500.0g | €1,00 / 100g
Sold out