Skip to content
🚚 欧盟快递:DHL / UPS | EU Versand: DHL / UPS
🇩🇪 德国满 €49 包邮 | Kostenloser Versand ab 49€ (DE)
🏠 汉堡当天配送上门 | Same-Day Lieferung in Hamburg
📢 豆腐订阅用户:周五/取货 | Abo-Kunden: Fr. Abholung
🚚 欧盟快递:DHL / UPS | EU Versand: DHL / UPS
🇩🇪 德国满 €49 包邮 | Kostenloser Versand ab 49€ (DE)
🏠 汉堡当天配送上门 | Same-Day Lieferung in Hamburg
📢 豆腐订阅用户:周五/取货 | Abo-Kunden: Fr. Abholung

Search results for “海天”

Products

Original price €4,07 - Original price €4,07
Original price
€4,07
€4,07 - €4,07
Current price €4,07
50.0g | €0,81 / 10g

Premium dry seeweed 50g

自然之源/Nature`s best harvest
Out of stock

Nutrition Facts Table Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 1680kJ/400kcal Fat/Fat/Fett 0g - of which Saturates/Saturated Fatty Acids/gesätti...

View full details
Original price €4,07 - Original price €4,07
Original price
€4,07
€4,07 - €4,07
Current price €4,07
50.0g | €0,81 / 10g
Sold out
Original price €3,46 - Original price €3,46
Original price
€3,46
€3,46 - €3,46
Current price €3,46
50.0g | €6,92 / 100g

Premium dry seeweed 50g

金叶/Gold Leaf
Out of stock

Nutrition Facts Table Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 1680kJ/400kcal Fat/Fat/Fett 0g - of which Saturates/Saturated Fatty Acids/gesätti...

View full details
Original price €3,46 - Original price €3,46
Original price
€3,46
€3,46 - €3,46
Current price €3,46
50.0g | €6,92 / 100g
Sold out
Original price €3,21 - Original price €3,21
Original price
€3,21
€3,21 - €3,21
Current price €3,21
500.0ml | €0,64 / 100ml

Light soy sauce 500ml

海天/Haday
Out of stock

Nutrition Facts per 15ml Energy (Brennwert): 46kJ/10.99kcal Fat/Fat/Fett 0g - of which Saturates/Saturated Fatty Acids/gesättigte Fettsäuren 0g Car...

View full details
Original price €3,21 - Original price €3,21
Original price
€3,21
€3,21 - €3,21
Current price €3,21
500.0ml | €0,64 / 100ml
Sold out
Original price €5,50 - Original price €5,50
Original price
€5,50
€5,50 - €5,50
Current price €5,50
800.0g | €0,69 / 100g

Soy bean paste 800g

海天/Haday
Out of stock

Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 575kJ/137kcal Fat/Fat/Fett 0g - of which Saturates/Saturated Fatty Acids/gesättigte Fettsäuren 0g Carbo...

View full details
Original price €5,50 - Original price €5,50
Original price
€5,50
€5,50 - €5,50
Current price €5,50
800.0g | €0,69 / 100g
Sold out