Skip to content
🚚 欧盟快递:DHL / UPS | EU Versand: DHL / UPS
🇩🇪 德国满 €49 包邮 | Kostenloser Versand ab 49€ (DE)
🏠 汉堡当天配送上门 | Same-Day Lieferung in Hamburg
📢 豆腐订阅用户:周五/取货 | Abo-Kunden: Fr. Abholung
🚚 欧盟快递:DHL / UPS | EU Versand: DHL / UPS
🇩🇪 德国满 €49 包邮 | Kostenloser Versand ab 49€ (DE)
🏠 汉堡当天配送上门 | Same-Day Lieferung in Hamburg
📢 豆腐订阅用户:周五/取货 | Abo-Kunden: Fr. Abholung

Search results for “老干妈”

Products

Original price €4,07 - Original price €4,07
Original price
€4,07
€4,07 - €4,07
Current price €4,07
50.0g | €0,81 / 10g

Premium dry seeweed 50g

自然之源/Nature`s best harvest
Out of stock

Nutrition Facts Table Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 1680kJ/400kcal Fat/Fat/Fett 0g - of which Saturates/Saturated Fatty Acids/gesätti...

View full details
Original price €4,07 - Original price €4,07
Original price
€4,07
€4,07 - €4,07
Current price €4,07
50.0g | €0,81 / 10g
Sold out
Original price €1,52
Original price €1,52 - Original price €1,52
Original price €1,52
Current price €1,32
€1,32 - €1,32
Current price €1,32
100.0g | €0,13 / 10g

Dried Egg Tofu 100g

神丹/ShenDan
Out of stock

Nutrition Facts per 100g Energy (Brennwert): 759kJ/181.32kcal Fat 12.8g - of which Saturates/saturated fatty acids/gesättigte Fettsäuren 5.4g Carbo...

View full details
Original price €1,52
Original price €1,52 - Original price €1,52
Original price €1,52
Current price €1,32
€1,32 - €1,32
Current price €1,32
100.0g | €0,13 / 10g
Sold out
Original price €1,52 - Original price €1,52
Original price
€1,52
€1,52 - €1,52
Current price €1,52
45.0g | €0,34 / 10g

Jiuzhi tangerine peel 45g

佳宝/JiaBao
Out of stock

Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 802kJ/192kcal Fat/Fat/Fett 1g - of which Saturates/Saturated Fatty Acids/gesättigte Fettsäuren 0g Carbo...

View full details
Original price €1,52 - Original price €1,52
Original price
€1,52
€1,52 - €1,52
Current price €1,52
45.0g | €0,34 / 10g
Sold out
Original price €10,16 - Original price €10,16
Original price
€10,16
€10,16 - €10,16
Current price €10,16
420.0g | €2,42 / 100g

Rice Cracker Original 420g

旺旺/Want Want
Out of stock

Nutrition Facts per 100g Energy / Brennwert 2070kJ/493kcal Fat 20.3g - of which Saturates/saturated fatty acids/gesättigte Fettsäuren 9g Carbohydra...

View full details
Original price €10,16 - Original price €10,16
Original price
€10,16
€10,16 - €10,16
Current price €10,16
420.0g | €2,42 / 100g
Sold out
Original price €4,78 - Original price €4,78
Original price
€4,78
€4,78 - €4,78
Current price €4,78
100.0g | €0,48 / 10g

Small Black Fungus 100g

永之选/YongZhiXuan
Out of stock

Nutritional value of black fungus: Black fungus contains protein, fat, polysaccharides, and elements such as calcium, phosphorus, and iron...

View full details
Original price €4,78 - Original price €4,78
Original price
€4,78
€4,78 - €4,78
Current price €4,78
100.0g | €0,48 / 10g
Sold out
Original price €2,64 - Original price €2,64
Original price
€2,64
€2,64 - €2,64
Current price €2,64
140.0g | €1,89 / 100g

Wasabi Crispy Peanuts 105g

金龟/Golden Turtle
Out of stock

Wasabi peas are a delicious snack alternative to roasted peanuts, which is why they are popular in bars and sushi restaurants. They are wonderfully...

View full details
Original price €2,64 - Original price €2,64
Original price
€2,64
€2,64 - €2,64
Current price €2,64
140.0g | €1,89 / 100g
Sold out
Original price €4,89 - Original price €4,89
Original price
€4,89
€4,89 - €4,89
Current price €4,89
400.0g | €1,22 / 100g

Chinese Jujube Sweetened 400g

长思/Choillse
Out of stock

Original price €4,89 - Original price €4,89
Original price
€4,89
€4,89 - €4,89
Current price €4,89
400.0g | €1,22 / 100g
Sold out
Original price €4,07 - Original price €4,07
Original price
€4,07
€4,07 - €4,07
Current price €4,07
100.0g | €0,41 / 10g

Selected black fungus 100g

山山得久/ShanShabnDeJiu
Out of stock

Nutritional value of black fungus: Black fungus contains protein, fat, polysaccharide, calcium, phosphorus, iron and other elements, as well ...

View full details
Original price €4,07 - Original price €4,07
Original price
€4,07
€4,07 - €4,07
Current price €4,07
100.0g | €0,41 / 10g
Sold out
Original price €5,09 - Original price €5,09
Original price
€5,09
€5,09 - €5,09
Current price €5,09
500.0g | €1,02 / 100g

Red Peanuts 500g

KBC
Out of stock

The effects and benefits of red-skinned peanuts: Red-skinned peanuts have various health benefits, including replenishing nutrients, nourishing ...

View full details
Original price €5,09 - Original price €5,09
Original price
€5,09
€5,09 - €5,09
Current price €5,09
500.0g | €1,02 / 100g
Sold out